10 هزار دانش‌آموز نیازمند چشم‌انتظار یاری خیران هستند

 

مدیرکل کمیته امداد استان:

 

10 هزار دانش‌آموز نیازمند چشم‌انتظار یاری خیران هستند

 

 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 10 هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان چشم‌انتظار یاری خیران و نیکوکاران در شور عاطفه‌های امسال هستند.

 

قباد مبشری، با اشاره به حمایت کمیته امداد استان از 10 هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند گفت: کمیته امداد هرساله به‌منظور تأمین مایحتاج دانش آموزان بی‌بضاعت جشن عاطفه‌ها را در برنامه کاری خود دارد که امسال این جشن به خاطر شیوع ویروس کرونا متفاوت از هرسال برگزار می‌شود.

 

وی با اشاره به شعار شور عاطفه‌های امسال با عنوان ایران همدل- شور عاطفه‌ها، افزود: شور عاطفه‌ها در کهگیلویه و بویراحمد هم‌زمان با سراسر کشور از 22 شهریورماه آغازشده و تا 11 مهرماه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی ادامه دارد.

 

مبشری تأکید کرد: دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد در کهگیلویه و بویراحمد آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار برای تأمین ملزومات دانش آموزان نیازمند است.

 

وی به درگاه‌های مشارکتی کمیته امداد به‌منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی اشاره و بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند از طریق سامانه ملی #14* ، کد دستوری #074*8877*، شماره کارت 60379975038941 و شماره‌حساب 0111585349004 با مشارکت در شور عاطفه‌ها یاریگر دانش آموزان نیازمند باشند.

 

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مردم نیکوکار استان دعوت می‌کنیم تا همچون گذشته با مشارکت در برنامه‌های این نهاد، به‌خصوص از طریق درگاه‌های الکترونیکی به‌منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، ما را در تأمین ملزومات دانش آموزان نیازمند ازجمله گوشی تلفن همراه و تبلت یاری کنند.

تاریخ درج :  1399/6/24

تعداد بازدیدها : 520

ارسال نظر