کسب رتبه های برتر مسابقات کشوری آموزشگاه طراحی و نقاشی نشاط یاسوج

کسب رتبه های برتر مسابقات کشوری آموزشگاه طراحی و نقاشی نشاط یاسوج 

 

 

هنرجویان آموزشگاه هنری نشاط یاسوج در بخش نقاشی، طراحی وخطاطی حائز رتبه برتر شدند.

 

 

به گزارش ابتکارجنوب به نقل از کانون خبر، در بیست وسومین جشنواره هنرجویان (آموزشگاه نقاشی،طراحی وخطاطی) هنرجویان این آموزشگاه در بیست وسومین دوره مسابقات هنری آموزشگاهای آزادی هنری کشور خوش درخشیدن.

 

 رییس انجمن هنرهای تجسمی کشوردر این خصوص گفت: هنرجویان آموزشگاه نقاشی وطراحی نشاط یاسوج از استان کهگیلویه وبویراحمد، در مسابقات هنرهای تجسمی ،بخشهای نقاشی-طراحی وخطاطی ۱۰رتبه برتر را در جمع آموزشگاههای شرکت کننده در این مسابقات را کسب کردند.

 

جعفر واحدی افزود: از این تعداد آثار۲اثر رتبه دومی _(خانمها نگار فهیمی وسیده شیدا عوضپور)بصورت مشترک رتبه دوم.

_ (خانمها ستایش علیپور، یسنا رستمی فر، الناز صابری) بصورت مشترک رتبه سوم.

 

_(خانمها غزل جمالی، سیده نادیا قاسمی، رویا مبشری )بصورت مشترک رتبه چهارم.

_(خانمها زهرا پناهی، نرگس تیموریان ) بصورت مشترک رتبه پنجم راکسب کردنند.

 

وی اظهارداشت: هنرآموزان خلاق وتلاشگر آموزشگاه نقاشی،‌ طراحی وخطاطی نشاط یاسوج رتبه هایی در سبکهای سیاه قلم ومداد رنگی را به خود اختصاص دادند.

 

استاد مهرداد رستمی، مدرس و مربی آموزشگاه نقاشی ،طراحی و خطاطی نشاط یاسوج،ضمن تبریک به کلیه هنرجویان حائز رتبه دربیست وسومین مسابقات هنرهای تجسمی (نقاشی،طراحی،خطاطی)کشور، ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی وپرورش توانمندهای هنرجویان در تولید آثار ومتناسب با نیاز جامعه واستفاده از آنها در فرایند هنر آموزیرا از اهداف این آموزشگاه عنوان کرد.

 

وی در پایان از اولیا وهنرجویان این آموزشگاه که از هیچ کوشش وتلاشی در به بار نشستن این موفقیت دریغ نکردند وهمواره یارگر آموزشگاه بودند تقدیر کرد واین موفقیت را به هنرجویان تبریک گفت.

 

مجموعه آموزشگاه طراحی، نقاشی وخطاطی نشاط یاسوج از مجموعه آموزشگاههای هست که آموزشهای خود را بصورت گام به گام و تئوری، علمی آموزش میدهد، این مجموعه هنری، تاکنون بیش از ۸مدرسه را با هنر خلاقیت هنرجویان خود دیوار نگاری کرده است، ویک مدرسه کودکان استثنائی را بصورت رایگان نقاشی وطراحی کردند.

تاریخ درج :  1402/9/11

تعداد بازدیدها : 195

ارسال نظر